Doğmasaymışım nasıl olurmuş bunca tarzım ve yaptıklarım:))))))

2012-06-13 09:59:00

 

Doğmasaymışım nasıl olurmuşş bunca tarzım ve yaptıklarım :))

 

 

  Gününüz aydın olsunn bugun çok güzel cıvıl cıvıl bir sabaha uyandım neon reklerin moda oldugu moda olmasaydıda benim giyeceğim bir moddayım :))) şöylede bir şey vardır insanlar giyinirken şunu giyinmiyim aman komik olur! gülerler! öyle bişe yok !!!!!! Kendine güveniyorsan en çirkininide giyersin çünkü bazen en çirkin dediklerimiz aykırı tarzlardır ''''yoksa çirkin kıyafet yoktur yanlış kombin vardır!!!!'''  tarz zaten millete göre olan değil sana özgü olandır..

   Ben her telden giyinirim evet evet bariz her telden merve derler bu gözlük sana yakışmamış ama dikkat çekiyosun yinede bu düşünceleri bile takmam ben onu zaten yakışmayıp dikkat çektiği ve sempatiklik yarattığı için almışımdır :)) kimseyii umursayamıyorum sanırım kıyafetler konusunda :))) 

  Ben hep söylerim ailem ve topuklu ayakkabılarım,kıyafetlerim,takılarım,parfümlerim vb... şeylerimden fazla hiçbirşeye  değer veremiyorum sanırım :)) dipnot: İyide yapıyorum çünkü beni kıyafet vb.. şeylerim üzmüyorlar aksinee çok ama çok mutlu ediyorlar bugünlük benden bu kadarrr sizede bol güneşli neon renklii günlerr diliyorumm :))))))))

143
0
0
Yorum Yaz